Kayseri Web Tasarım Firması

kayseri-web-tasarim-firmasi

Kayseri Web Tasarım firması olarak müşterilerimize odak noktalarına uygun modern ve yeni nesil siteler üretiyoruz. Tüm temalarımız mobil aygıtlar için optimize edilmiştir.  Mobil kullanıcılar tarafından yapılan site ziyaretleri dünya genelinde web trafiğinin %52’sinden daha fazlasını kapsıyor. İşletmenizin maksimum seviyede kullanıcıyı sitenizde tutup ürünlerinizi satmak istediğinizi biliyoruz. Dolayısıyla iyi bir mobil site sahibi de oluyorsunuz. Arama motorlarında üst sıraya çıkmak (SEO Hizmeti) için bu güzel bir fırsat.

Arama motorlarının sizi üst sıraya taşımak için istediği tüm detayları biliyoruz. Bunlardan en önemlisi de sitenizin duyarlı ve erişilebilir, kolay bir arayüze sahip olması. Biz de bunu önemseyerek tüm müşterilerimize kullanımı kolay, hızlı web siteleri oluşturuyoruz.

Web tasarımdaki diğer bir etken ise site hızıdır. Sitelerinizin hızlı olması hem kullanıcılarınızın sitenizde daha fazla vakit geçirmesini sağlar hem de arama motorlarında daha otoriter bir yapıya sahip olacağınızdan dolayı üst sıralara çıkmanız kolaylaşır. Tasarımdan önce sitenizin barındığı sunucu da çok önemlidir. Firmamızda barınan siteler için özel optimize edilmiş hosting sunucuları kullanılmaktadır. Rakiplere oranla oldukça hızlı durumda olan sunucularımız, tasarımların kod hafifliğiyle birleşince kullanıcıya oldukça yüksek yükleme hızı sağlıyor.

Bunların yanı sıra sitenize yüklenen görselleri optimize etmekte çok önemlidir. Siteniz teslim edilene kadar yüklenen tüm görseller sıkıştırılarak optimize edilir. Böylece boyutu küçülürken kalitesi aynı kalır, kullanıcılar resimleri daha hızlı yükler.